Loading Help...


Tuesday SD6-3 2021/Mar Unisex Comp (Div1)

Division 1
(11 teams)
Top 4
1
Team 3
58
PTS
2
Team 1
53
PTS
3
Team 5
45
PTS
4
Team 7
44.5
PTS

Saturday SD4-2 2021/May ESTA Junior Comp (Division 4-6)

Div 4
(6 teams)
Top 4
1
Borg / Burazer
14.5
PTS
2
Sousa / Nagy
13
PTS
3
Kaye-Charles / Seemann
8
PTS
4
Alvarez / Vella
7.5
PTS
Div 5
(6 teams)
Top 4
1
Small / Cooper
19.5
PTS
2
Herman / Dupuche
15.5
PTS
3
Caspi / Caspi
11
PTS
4
Volcz Yaparie / Lee
8
PTS
Div 6 Green Ball
(6 teams)
Top 4
1
Ismin / Churnin
17.5
PTS
2
Mcknight / Zelma
15
PTS
3
Campbell / Ahmadi
10.5
PTS
4
Mcarthur / Lin
3.5
PTS

Sunday SD4-2 2021/May ESTA Junior Comp (Div 1-3)

Div 1
(6 teams)
Top 4
1
Prestwich / Constantine
15
PTS
2
Xu / Sanford
12
PTS
3
Scarf / Aditama
10.5
PTS
4
Kloner / Waddell
8
PTS
Div 2
(6 teams)
Top 4
1
A.Ng / Cupples
12.5
PTS
2
Wise / Chylek
12
PTS
3
Perilli / Mallam
10
PTS
4
Lockyer / Rethore
9.5
PTS
Div 3
(6 teams)
Top 4
1
Holland Chew / J.Serena
14.5
PTS
2
Syrett-Lay / Le Lievre
13.5
PTS
3
Epstein / Dalton
12
PTS
4
T.Serena / Widjaja
8.5
PTS

Sunday S2-1 (ST) 2021/T2 ESTL Junior League

Division 1
(6 teams)
Top 4
1
Prestwich
23
PTS
2
Aditama
22
PTS
3
Stewart
13
PTS
4
Xu
7
PTS
Division 2
(6 teams)
Top 4
1
Vinks
23
PTS
2
Hudson
17
PTS
3
Sanford
16
PTS
4
Cupples, Harley
8.5
PTS
Division 3
(6 teams)
Top 4
1
Askounis
24
PTS
2
Maric
18
PTS
3
Karagiorgou
16
PTS
4
Ryan
12
PTS
Division 4
(6 teams)
Top 4
1
Olsson
22
PTS
2
Koh
18
PTS
3
Riahi
15
PTS
4
Coakley
14
PTS
Division 5
(6 teams)
Top 4
1
Nagy
25
PTS
2
Danilis
20
PTS
3
Slade
15
PTS
4
Cupples, Holly
8
PTS
Division 6
(6 teams)
Top 4
1
Uy
23
PTS
2
Allen
14
PTS
3
Kazda
11
PTS
4
Gibney
9
PTS
Division 1G
(6 teams)
Top 4
1
Wong, L
22
PTS
2
Guardiola Molla
20
PTS
3
Johnston
14
PTS
4
Wong, A
11
PTS
Division 2G
(4 teams)
Top 4
1
Campbell
27
PTS
2
Ahmadi
20.5
PTS
3
Moller
7.5
PTS
4
Marks
5
PTS

Sunday SD4-2 2021/Winter ESTA Sunday Morning Competition

A1/1
(6 teams)
Top 4
1
Maccabi 1
12
PTS
2
In Deep 1
12
PTS
3
Kingsford Grasshoppers 1
11.5
PTS
4
ESTC 1
9
PTS
A Reserve/1
(6 teams)
Top 4
1
Heffron Park 1
12
PTS
2
Rushcutters Bay 1
10
PTS
3
Jensens 1
7.5
PTS
4
ESTC 3
6.5
PTS
A2/1
(6 teams)
Top 4
1
Jensens 2
11
PTS
2
Heffron Park 2
10.5
PTS
3
ESTC 4
9.5
PTS
4
Maccabi 3
9.5
PTS
A3/1
(6 teams)
Top 4
1
Heffron Park 3
16
PTS
2
Maccabi 4
13
PTS
3
Heffron Park 4
12.5
PTS
4
Maccabi 6
6.5
PTS
A4/1
(6 teams)
Top 4
1
ESTC 13
15.5
PTS
2
Wentworth 4
10.5
PTS
3
Maccabi 5
9
PTS
4
Heffron Park 5
7.5
PTS
A5/1
(5 teams)
Top 4
1
Wentworth 5
15
PTS
2
Turruwul 5
15
PTS
3
Eastcourts 3
9
PTS
4
Wentworth 8
8.5
PTS
A6/1
(5 teams)
Top 4
1
ESTC 11
16.5
PTS
2
Heffron Park 6
12
PTS
3
Turruwul 4
11
PTS
4
Wentworth 7
7.5
PTS
A7/1
(5 teams)
Top 4
1
Eastcourts 2
18
PTS
2
Wentworth 9
15
PTS
3
Heffron Park 7
12
PTS
4
Jensens 11
6
PTS
A8/1
(5 teams)
Top 4
1
Turruwul 2
17
PTS
2
UNSW Snape Park 5
14
PTS
3
Turruwul 3
9
PTS
4
Heffron Park 8
8.5
PTS
B1/1
(5 teams)
Top 4
1
Heffron Park 11
17.5
PTS
2
UNSW Snape Park 7
13
PTS
3
UNSW Snape Park 6
6
PTS
4
Jensens 15
6
PTS
B2/1
(6 teams)
Top 4
1
Heffron Park 9
18
PTS
2
Heffron Park 10
15.5
PTS
3
Jensens Beaconsfield 18
6.5
PTS
4
Wentworth 10
6.5
PTS
A1/2
(6 teams)
Top 4
1
UNSW Snape Park 1
16
PTS
2
Eastcourts 5
9.5
PTS
3
Wentworth 11
8.5
PTS
4
Kingsford Grasshoppers 2
7.5
PTS
A2/2
(6 teams)
Top 4
1
Eastcourts 7
14
PTS
2
ESTC 10
13
PTS
3
ESTC 12
9.5
PTS
4
Wentworth 12
7.5
PTS
A3/2
(6 teams)
Top 4
1
Jensens Beaconsfield 7
14.5
PTS
2
Jensens 6
14
PTS
3
Eastcourts 8
10
PTS
4
Wentworth 13
8
PTS
A4/2
(6 teams)
Top 4
1
UNSW Snape Park 2
15.5
PTS
2
Jensens Beaconsfield 12
14.5
PTS
3
Jensens 9
10
PTS
4
Jensens 8
7
PTS
A5/2
(6 teams)
Top 4
1
Jensens 10
17
PTS
2
Jensens 13
10.5
PTS
3
UNSW Snape Park 4
10
PTS
4
Wentworth 17
7.5
PTS
B1/2
(6 teams)
Top 4
1
Jensens Beaconsfield 16
16
PTS
2
Jensens Beaconsfield 17
15.5
PTS
3
Wentworth 18
13
PTS
4
Heffron Park 12
8
PTS